Firma Bruk-Bet

Niekwestionowany lider pod względem skali, róznorodności i nowatorstwa oferty.


Siłę firmy budują marki: Bruk-Bet®, Termalica®, Bruk-Bet® Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.


Bruk-Bet to ekskluzywne wyroby betonowe dla domu i ogrodu: kostki brukowe, płyty tarasowe, stopnie schodowe, murki ogrodowe, ścienny kamień dekoracyjny.


System budowy Termalica z betonu komórkowego to kompleksowe rozwiązanie do wznoszenia zarówno jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów budowlanych, polecane szczególnie w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.


Marka Bruk-Bet® Fotowoltaika to z kolei czołowy polski producent oferujący wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne i BIPV, twórca największej farmy fotowoltaicznej w Polsce.


Listę marek wchodzących w skład firmy Bruk-Bet uzupełniają: Georyt – producent kruszyw dla branży budowlanej wydobywanych we własnych czterech kopalniach oraz Intrac – oferujący prefabrykaty dla infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej.
 

logo bruk-bet

 

logo termalica

logo bb fotowoltaika

logo georyt

logo intrac

Georyt®

Georyt® powstał w 2008 roku - uroczyste otwarcie odbyło się w Niedomicach gdzie powstała pierwsza kopalnia odkrywkowa. Od początku swojej działalności stawiamy, na jakość oraz zadowolenie naszych Klientów. Budowa zakładu odbywała się w oparciu o sprawdzonych i pewnych dostawców z branży górniczej.

Pozyskiwane kruszywa wysokiej, jakości zyskały na rynku dużą renomę, zapotrzebowanie na kruszywa wzrastało. Aby sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców powstała druga kopalnia odkrywkowa w miejscowości Sieciechowice-Łętowice.

Dynamiczny rozwój firmy i pozyskiwanie nowych Klientów zaowocowało otwarciem kamieniołomu w miejscowości Łagów, gdzie wydobywane jest wysokiej jakości kruszywo metodą odkrywkową z wykorzystaniem materiałów wybuchowych. Pozwala to nam na dostarczenie dużej ilości rozdrobnionego materiału do zakładu przeróbczego. Kopalnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, który umożliwia pełną automatyzację procesu produkcji. W 2011 roku powstał jeden z najnowocześniejszych zakładów w Polsce, w którym produkowane są grysy również na mokro. Kopalnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt: wysokiej klasy kruszarki, przesiewacze oraz ładowarki, co przynosi efekty w wysokiej jakości oferowanych kruszyw, a także bardzo dużą wydajność produkcji.

W 2012 roku uruchomiona zostaje kopalnia GEORYT Klikowa-Tarnów. Tam firma prowadzi wydobycie materiałów ze złóż ,,mokrych’’, czyli spod lustra wody.kopalnie kruszyw georyt
kopalnie kruszyw georyt

Jesteśmy firmą innowacyjną, staramy się odpowiadać na wymagania obecnego rynku budowlanego. Georyt® od początku prowadzi działalność zrównoważonego rozwoju, co jest ważnym elementem strategii biznesowej. Opieramy naszą działalność na trzech filarach zrównoważonego rozwoju: ekonomicznym, ekologicznym i społecznej odpowiedzialności. Dzięki temu jesteśmy sprawdzonym producentem i solidnym partnerem przy realizacji wymagających projektów infrastrukturalnych. Kruszywa Georyt® to bogaty asortyment wyrobów przeznaczonych dla budownictwa drogowego i kolejowego, hydrotechnicznego oraz prefabrykacji betonowej.

"Georyt" dzięki nowoczesnym liniom wydobywczo-przeróbczych zyskała status pewnego partnera na rynku kruszyw. Nowoczesne metody zarządzania procesami produkcyjnymi oraz wysoce wykwalifikowana kadra zapewnia szybką obsługę i realizację zamówień.


W nowoczesnych zakładach uszlachetniania kruszyw oferujemy pełną gamę materiałów wykorzystywanych dla potrzeb budownictwa i drogownictwa.
Firma posiada nowoczesny sprzęt o dużych mocach produkcyjnych, co pozwala na pewną i sprawną realizację zamówień dla naszych klientów. Nowoczesny park maszynowy oparty jest o sprawdzonych i liczących się na rynku producentów; Bell, Metso, Liebherr, Volvo, Komatsu, Power Screen.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów posiadamy dobrze rozwiniętą infrastrukturę magazynową. Jesteśmy w stanie zapewnić stałość dostaw zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.
Produkcja kruszyw odbywa się z wysokiej jakości surowców. Stała kontrola, nad jakością produktów potwierdzona certyfikatami i deklaracjami zgodności.
Zakłady produkcyjne budowane są zgodnie z najnowszymi technologiami. Dzięki temu uzyskujemy wysoką wydajność przy zachowaniu rygorystycznych norm jakościowych. Nowoczesny park maszynowy zapewnia szybki i kompleksowy załadunek.